На Луганщині дітей привітали з новорічними святами "Олені Святого Миколая"

На Луганщині дітей привітали з новорічними святами "Олені Святого Миколая"

На Луганщині дітей привітали з новорічними святами "Олені Святого Миколая"
Фото: Суспільне Донбас

"Олені Святого Миколая" - це проєкт харківських волонтерів, які вітають з новорічними святами дітей на лінії розмежування. Малечу Новоіванівки благодійники привітали у місцевій школі. Про це Суспільному повідомила співкоординаторка проєкту "Олені Святого Миколая" Євгенія Левінштейн.

Психологиня Катерина Шутальова розповіла, що за сценарієм свята хлопчики та дівчата вирушають в уявну подорож, де треба виконувати різні завдання, співати та танцювати.

Катерина додає, що це не просто розваги, адже саме тут зростають діти, які вже не пам’ятають життя до війни.

"Вся програма побудована, як терапевтичний процес. Війна змінює досвід, вона забирає досвід базової довіри до світу, змінює досвід дитинства. То, що ми можемо зробити, це дати досвід миру, безпеки та радості. Принести інший яскравий досвід до їхнього життя", — розповідає волонтерка проєкту "Олені Святого Миколая" Катерина Шутальова.

Діти отримали подарунки від головного героя дійства – Святого Миколая. Саме їх вони замовляли у листах.

За словами співкоординаторки проєкту "Олені Святого Миколая" Євгенії Левінштейн, виконати мрії цих дітей допомогли небайдужі дорослі, кожен з яких обрав конкретного хлопця чи дівчинку і купили для нього чи неї подарунок. Так "Олені Святого Миколая" вітають малечу з лінії розмежування шостий рік. Цьогоріч подарунки отримали 1800 дітей.

Читайте також: "Зігрій долоньки". Для дітей з прифронтових сіл Луганщини волонтери зібрали рукавички

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок