Справа "Краяну": експомічниці мера Одеси заочно обрали запобіжний захід

Справа "Краяну": експомічниці мера Одеси заочно обрали запобіжний захід

Справа "Краяну": експомічниці мера Одеси заочно обрали запобіжний захід
Фото: УНІАН

Експомічниці мера Одеси, яка перебуває у розшуку, обрали запобіжний захід у вигляді тримання від вартою або його зміну на більш м'який. Про це повідомили у пресслужбі Вищого антикорупційного суду України.

За даними ВАС, жінка досі знаходиться в розшуку, після її затримання слідчий суддя за участю підозрюваної, не пізніше ніж за 48 годин, розпочинає розгляд питання про застосування обраного запобіжного заходу.

Зазначимо, що за інформацією видання "Слово і діло", мова йде про Альону Попову, яка працювала помічницею мера Одеси.

Жінка або її адвокати можуть оскаржити рішення суду впродовж 5 днів, починаючи з 13 березня, коли і буде оголошено повний текст ухвали суду.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України оголосило жінку в розшук наприкінці січня цього року, як співучастницю у справі "Краяну".

За версією слідства, Одеський міський голова Геннадій Труханов, у період з липня по грудень 2016 року, спільно з іншими посадовцями мерії та представниками приватної компанії заволоділи коштами місцевого бюджету міста Одеси в сумі 92 мільойнів гривень.

По цій справі всього проходять 12 осіб: матеріали по 8 з них передали до суду в 2018 році. Тоді процес завершився виправдовувальним вироком для них. САП оскаржила це рішення через апеляцію. Наразі справу розглядає Вищий антикорупційний суд України.

В січні 2020 року НАБУ повідомило 4 особам про підозру по справі "Краяну". Серед них - фізична особа, яка здійснювала фактичний нагляд за ТОВ «Девелопмент Еліт"; двоє фізичних осіб, які координували взаємодію учасників; представниця групи осіб, які мають вплив на ряд посадових Одеської міськради, зазначили в національному антикорупційному бюро.

На початок