Луцьке ялинкове тріо – у десятці ліпших в Україні

Луцьке ялинкове тріо – у десятці ліпших в Україні

Луцьке ялинкове тріо – у десятці ліпших в Україні
Суспільне Волинь

Три живі луцькі ялинки, які щороку прикрашають до різдвяно-новорічних свят на Театральному майдані, потрапили до переліку "Топ 10 ялинок України", – про це повідомили на сторінці Державного агенства розвитку туризму України.

В telegram каналі Держагентства влаштували голосування, щоб обрати найгарнішу ялинку.

Крім луцьких ялинок до "Топ 10 ялинок України" також потрапили святкові дерева Києва, Львова, Дніпра, Одеси, Вінниці, Ужгорода, Херсона, Запоріжжя та Харкова.

"Головна ялинка Волині, мабуть, найоригінальніша з-поміж усіх в Україні. Адже тут у святкову ілюмінацію традиційно вбирають відразу тріо ялинок, які ростуть поруч. На них цьогоріч повісили 150 іграшок і понад 200 гірлянд", – зазначили в Державному агенстві розвитку туризму України.

Що відомо

  • Вперше три ялинки на Театральному майдані декорувати у кінці 2008 року, коли відмовилися від встановлення зрубаного дерева. Деревам більше 40 років. Нині одна із ялинок почала хилитися, – розповіла Суспільному начальниця відділу екології Луцька Оксани Лисак.
  • На початку грудня в Луцьку почали декорувати три ялинки до новорічних свят. Усього визначили 12 об’єктів, що будуть прикрашати у місті та селах Луцької тергромади. Щороку ялинкові кулі різних кольорів та розмірів зберігають у ящиках на складі комунального підприємства "Луцьксвітло".
  • Зі слів директора департаменту житлово-комунального господарства Луцька Микола Осіюк, на прикрашання міста до різдвяно-новорічних свят витратили орієнтовно 400 тисяч гривень.
На початок