Суд щодо ДТП у селі Містки: ухвалено рішення щодо проведення слідчого експерименту

Суд щодо ДТП у селі Містки: ухвалено рішення щодо проведення слідчого експерименту

Суд щодо ДТП у селі Містки: ухвалено рішення щодо проведення слідчого експерименту
. Фото: Суспільне Донбас

У Сватовому триває судовий процес щодо аварії, яка сталась 14 травня у селі Містки. В ній, за даними слідства, через наїзд нетверезого водія на "Рено Меган" загинув 14-річний юнак та ще троє підлітків отримали травми. Про це повідомляє Суспільне.

Під час засідання розглядали клопотання адвоката обвинуваченого стосовно проведення автотехнічної експертизи та слідчого експерименту.

За словами прокурорки Анни Фатєєвої, в задоволенні клопотання адвоката суд має відмовити, під час слідчого експерименту підсудний Руслан Бондарев може змінити надані раніше покази.

Щодо клопотання адвоката висловились представники потерпілої Ольги Барабулі, яка в цій аварії втратила свого сина.

"Для чистоти експерименту необхідно відтворити саме ті умови, які існували на момент здійснення ДТП, наїзду на пішоходів. А саме абсурдність клопотання полягає у тому, що обвинувачений Бондарев повинен знаходитись у тому ж стані, з тими ж "промілеми", тобто в такому ж стані алкогольного сп'яніння, в якому фактично він знаходився", —додав представник потерпілої Дмитро Акіньшин.

Суд ухвалив рішення про проведення слідчого експеременту.

Що відомо

  • З 11 серпня Сватівський районний суд розглядає справу стосовно аварії, яка сталась у селі Містки 14 травня. Водієві, який кермував "Рено Меган" та збив четверо підлітків, котрі рухались по узбіччю та внаслідок чого один із них загинув на місці, загрожує до десяти років позбавлення волі.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок