Запорізька багатодітна родина отримала будинок

Запорізька багатодітна родина отримала будинок

Запорізька багатодітна родина отримала будинок
Фото: Запорізька облдержадміністрація

Сьогодні, 28 грудня у Запорізькому обласному центрі молоді багатодітній мамі Ірині Поваляєвій вручили сертифікат на двоповерховий будинок.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Карина Галунова.

Двоповерховий будинок площею 297,3 м² в Олександрівському районі коштував 4 млн 978 тис. грн., 80% від цієї суми (тобто 3, 912 млн.) склали кошти державної субвенції, решта (1, 066 млн) — з місцевого бюджету.

Запорізька багатодітна родина отримала будинок
Сертифікат на будинок. Фото: Запорізька облдержадміністрація

Дотепер Ірина Поваляєва жила у двокімнатній квартирі разом із 15-річнною рідною донькою та чотирма прийомними дітьми. У травні цього року вона створила дитячий будинок сімейного типу. Тепер, після покращення житлових умов, до родини приєднаються ще п'ятеро вихованців — троє сестер із дитбудинку "Сонечко" та двоє братів із Православного дитячого будинку "Надія".

Запорізька багатодітна родина отримала будинок
Ірина Поваляєва. Фото: Запорізька облдержадміністрація

"Рішення це складалося не один рік. Я сама за професією перукар, і протягом восьми років ходила до православного притулку, стригла діток. Ходила-ходила, доки не зрозуміла, що на цих діток у мене відгукнулась душа. А потім виявилося, що їх сім. І мені сказали: якщо ви готові, бо держава їх не ділить. Дуже багато думала, щоб зрозуміти, чи здатна, чи вистачить сил, тому, що це дуже серйозне рішення. Думаю, що сил вистачить", — розповіла Ірина Поваляєва.

За словами голови облдержадміністрації Олександра Старуха, до кінця тижня ще дві квартири отримають дитячі будинки сімейного типу у Мелітополі. До цього в області працювали 57 дитячих будинків сімейного типу, 6 із них відкриті у 2021 році. Загалом цього року у Запорізькій області на придбання житла для створення дитячих будинків сімейного типу витрачено 10, 876 млн грн державного бюджету та 3, 005 млн грн коштів  місцевих бюджетів.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок