У Черкасах планують підвищити ціни на проїзд у громадському транспорті

У Черкасах планують підвищити ціни на проїзд у громадському транспорті

У Черкасах планують підвищити ціни на проїзд у громадському транспорті
Суспільне: Черкаси

У Черкасах розглянули питання щодо підняття цін на проїзд у маршрутках та тролейбусах. Відповідний проєкт розглянув виконавчий комітет, повідомили у пресслужбі Черкаської міської ради.

Як пояснили у департаменті економіки та розвитку Черкаської міської ради, шість приватних перевізників, а також комунальне підприємство "Черкасиелектротранс" звернулись до влади із проханням переглянути вартість проїзду:

"За підрахунками перевізників, вартість проїзду на 2022 рік складає від 10,25 гривень до 14,17 гривень. В тарифі враховані витрати на впровадження, обслуговування системи автоматизованого обліку пасажирів із застосуванням електронного квитка та рентабельність у розмірі 15%".

Як повідомили у пресслужбі, проїзд у тролейбусах хочуть підняти до 8 гривень.

Рішення про зростання тарифів на перевезення розгляне виконком та ухвалить рішення через місяць.

"Щоразу при перегляді тарифу на перевезення пасажирів міськими «маршрутками» внаслідок відсутності автоматичного обліку перевезених пасажирів постає питання обґрунтованості тарифу. За таких обставин департамент економіки та розвитку не має можливості всебічно перевірити економічне обґрунтування тарифу, розрахованого перевізниками. Те ж стосується і обґрунтування тарифу КП «Черкасиелектротранс». Адже наразі на підприємстві також відсутня автоматизована система обліку оплати проїзду", - зазначила директорка департаменту економіки та розвитку Ірина Удод.

Нагадаємо, нині ціна квитка у міських тролейбусах становить 5 гривень, а у міських автобусах – 7 гривень.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

Хурделить: на дорогах Черкащини працює понад 60 снігоприбиральних машин

Черкаські рятувальники попереджатимуть рибалок про небезпеку з квадрокоптера

Вибір редакції

На початок