На Харківщині поліцейські вилучили з продажу 40 ялинок

На Харківщині поліцейські вилучили з продажу 40 ялинок

На Харківщині поліцейські вилучили з продажу 40 ялинок
Суспільне Харків

У Харківській області тривають рейди з виявлення незаконного продажу ялинок. З початку кампанії правоохоронці склали на продавців 10 протоколів.

Про це Суспільному розказала речниця поліції Харківщини Оксана Калмикова.

За її словами, виписували протоколи через торгівлю з рук у невстановлених місцях. Стаття передбачає до 250 гривень штрафу та конфіскацію товару.

Всього вилучили з продажу 40 дерев, розповіла Оксана Калмикова. Вона говорить, нині рейди продовжуються. Чи знаходили незаконно зрубані дерева на харківських ринках — підбити статистику та надати цифри речниця обіцяє найближчими днями.

Читайте також: "Це наче виховати дитину": як на Харківщині вирощують новорічні ялинки та сосни

Також рейди проходять у лісництвах, повідомляє Державна екологічна інспекція Харківщини. У Старосалтівському лісництві виявили чоловіка, який без дозволів рубав ялинки. Чоловіка оштрафували на 510 гривень та вилучили зрубані дерева.

У Патрульній поліції Харківщини повідомляють, що 27 грудня у Жихорі правоохоронці помітили чоловіка, який ніс молоді ялинки та пилу.

"Чоловік розповів, що ці дерева він зрізав серед зелених насаджень, але жодних дозвільних документів не має. Неподалік поліцейські виявили ще близько 30 зрізаних дерев молодої сосни", — йдеться у повідомленні.

Патрульні передали справу слідчим.

Що відомо

  • Державна екологічна інспекція та правоохоронці посилили охорону лісів напередодні Нового року.

Читайте також

"Жива" чи штучна. Яку ялинку вибрати для новорічних свят

На початок