"Черкаські Мавпи" поступилися супернику в останньому матчі року

"Черкаські Мавпи" поступилися супернику в останньому матчі року Пресслужба баскетбольного клубу "Черкаські Мавпи"

"Черкаські Мавпи" у заключному матчі року з "Київ-Баскетом" поступилися з рахунком 68:85. Про це повідомили у пресслужбі черкаського клубу.

Черкаські Мавпи поступилися супернику в останньому матчі рокуПресслужба баскетбольного клубу "Черкаські Мавпи"

У першій половині гри обидві команди не випереджали одна одну більше, ніж на п'ять очок, тому рахунок після двох чвертей був 16:16. Результативність гри була 40% у Києва і 33% у Черкас, рівність за підбираннями (по 22), а у киян 7 втрат проти 5 у господарів, хоча за перші 20 хвилин команда Багатскіса зробила одразу 7 блок-шотів.

Тренер команди Максим Міхельсон і гравець "Черкаських Мавп" Дювон Максвелл

Вирішальною в матчі стала третя чверть, в якій Київ-Баскет виконав ривок 17:2, в результаті чого, на останню перерву команди пішли за рахунку 44:57. За останні 10 хвилин Черкаські Мавпи знову вирівняли ситуацію на майданчику, але Київ-Баскет втримав свою перевагу до кінця гри і здобув перемогу - 68:85.

Найрезультативнішим у Мавп був Генрі Дугат, який набрав 16 очок і зробив 6 підбирань.

Черкаські Мавпи - Київ-Баскет - 68:85 (16:16, 16:16, 12:25, 24:28)

Черкаські Мавпи: Кольченко 7, Ткаченко 7 + 10 підбирань, Дугат 16 + 6 підбирань, Первіс 8, Максвелл 10 + 5 підбирань – старт; Хемілтон 12, Конате 2, Бондаренко 6, Романовський 0. Київ-Баскет: Кеффі 17 + 6 підбирань, Свінг 14 + 6 підбирань + 8 передач, Войналович 0, Вашингтон 16 + 6 підбирань, Скапінцев 12 + 7 підбирань + 3 блок-шота – старт; Томсон 9, Гаррет 14 + 7 підбирань + 3 блок-шота, Анікієнко 0, Тиртишник 2, Ковальов 1, Іванов 0.

• Наступний матч "Черкаські Мавпи" проведуть у 2022-му році. 14 січня команда поїде в гості до "Харківських Соколів". Вдома "Мавпи" грають 21 січня проти Тернополя.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України