Запорізький художник, у минулому моряк, Володимир Гуліч займається NFT артомNFT арт — об'єкти цифрового або оцифрованого мистецтва. Про свій творчий шлях він розповів кореспондентці Суспільного Карині Галуновій.
Володимир Гуліч почав створювати картини з дитинства. Захопившись ліногравюроюЛіногравюра — це опукла гравюра, створювана вирізуванням малюнка на лінолеумі., з шести років брав участь у творчих конкурсах. Але перш ніж піти навчатись на живописця до Львівської державної академії, художник встиг попрацювати на флоті.

"До цього я ходив по морях Антарктики. Закінчив наше Запорізьке річне училище, а до служби на флоті я був ще мотористом. Великий в мене життєвий досвід був, і як художника, і як моряка. Але я все ж таки проміняв море на фарбу", — розповідає художник.

Останнім часом чоловік сконцентрувався на медіамистецтві — займається NFT артом. Це картини, що зберігаються на носіях цифрової інформації (кожна має свій унікальний код). Від перепродажу таких картин їх автори отримують дивіденди.

Майстер вигадує, як буде виглядати нова робота, робить ескізи, малює їх на планшеті. Потім разом із колегами анімує готову картинку та додає музику.

За свою творчу кар’єру Володимир встиг стати співзасновником симпозіуму “Бірючий” та спілки дослідників сучасного мистецтва. А у 1998-му став ініціатором створення об’єднання художників Артзебс, що мало свою галерею у Запоріжжі.
Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber
Читайте нас у Telegram