Двох луцьких комунальників оштрафували за неприбрані дороги на 40 тисяч гривень

Двох луцьких комунальників оштрафували за неприбрані дороги на 40 тисяч гривень

Двох луцьких комунальників оштрафували за неприбрані дороги на 40 тисяч гривень
Суспільне Волинь

За неякісне прибирання вулиць та доріг обласного центру Волині від снігу покарали двох міських комунальників сумарно на 40 тисяч гривень.

Як повідомив Суспільному телефоном заступник начальника управління інформаційної роботи міськради Олександр Олішевський, кошти вирахують із їх заробітної плати.

На 25 тисяч гривень оштрафували директора департаменту житлово-комунального господарства Миколу Осіюка та на 15 тисяч гривень – директора комунального підприємства "Луцькспецкомунтранс" Володимира Марценюка. Останній телефоном повідомив Суспільному, що з міським головою поки не спілкувався та причин такого рішення не знає.

"Міський голова хоче, щоб було краще. Будемо старатися, будемо реагувати на його зауваження, поправляти та будемо старатися, щоб було краще. Пізніше знатиму конкретику. Ця сума відчутна – це ж сімейний бюджет", – розповів Володимир Марценюк.

Поспілкуватися з директором департаменту житлово-комунального господарства Миколою Осіюком та отримати коментар щодо призначеного йому штрафу Суспільному не вдалося – посадовець впродовж дня на дзвінки журналістів не відповідав.

Відповідне розпорядження 24 грудня оформили в управлінні персоналом Луцькради. Документ перебуває на погодженні в міського голови.

Що відомо

  • На початку 2021 року на сайті міськради опублікували кадрове розпорядження Луцького міського голови, у якому начальника ЖКГ міста Миколу Осіюка та керівника КП "Луцькспецкомунтранс" Володимира Марценюка позбавили премій за неналежне виконання своїх обов'язків.
На початок