Як працюватимуть Центри вакцинації проти COVID-19 на свята у Черкасах

Як працюватимуть Центри вакцинації проти COVID-19 на свята у Черкасах

Як працюватимуть Центри вакцинації проти COVID-19 на свята у Черкасах
Суспільне Черкаси

У перші два дні 2022 року Центри масової вакцинації населення проти коронавірусу працювати не будуть. Про це Суспільному повідомила заступниця голови Черкаської обласної державної адміністрації, яка курує медицину Лариса Кошова.

За словами Лариси Кошової, 1 та 2 січня пункти та Центри вакцинації населення проти COVID-19 в Черкаській області будуть зачинені:

"Отримати щеплення у вихідні дні, 1 та 2 січня, не вдасться. У ці дні будуть зачинені Центри та пункти вакцинації. В інші дні працюватимуть за звичайним розкладом", – пояснила Лариса Кошова.

Перевірити графік роботи центрів вакцинації та записатися на щеплення можна онлайн або через контактний центр Міністерства охорони здоров'я України за телефоном 0 800 60 20 19.

Що відомо

  • Із 23 грудня Черкаська область перейшла до "жовтої" зони карантину. Таке рішення ухвалила на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.
  • Черкащина із 12 листопада область перебувала у "червоній" зоні. Заборонялася робота закладів громадського харчування, торгових центрів, ринків, магазинів, кінотеатрів, а також проведення масових заходів. Водночас обмеження не діяли, якщо 100% працівників вакциновані, а відвідувачі мають ковідний сертифікат, або ж актуальний ПЛР-тест.
  • У Черкаській області вісім закладів (п'ять – "першої хвилі", п'ять – "другої хвилі"), де надають допомогу хворим на COVID-19. Розгорнуто 1 960 ліжок. Із них забезпечені кисневою підтримкою 1 808 ліжок, це 92%, розповіла Суспільному заступниця голови Черкаської облдержадміністрації, яка курує медицину, Лариса Кошова. До цього списку планують додати ще дві лікарні.
  • В області працюють 101 пункт щеплень, 32 центри вакцинації та 25 мобільних бригад.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок