У Запоріжжі військові змагалися у гирьовому спорті

У Запоріжжі військові змагалися у гирьовому спорті

У Запоріжжі військові змагалися у гирьовому спорті
Фото: Суспільне Запоріжжя

22 січня у Запоріжжі відбувся чемпіонат із гирьового спорту серед військових частин Оперативного Командування “Схід”.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного Запоріжжя Герман Дубінін.

За словами головного судді змагань, начальника служби фізичної підготовки та спорту Оперативного Командування "Схід" Євгена Коробки, у заході взяли участь близько 120 спортсменів. Переважна більшість – представники військових частин Оперативного Командування. Змагання відбуваються у восьми вагових категоріях для чоловіків та у чотирьох – для жінок. Участь беруть військові східної частина України.

У Запоріжжі відбулися змагання з гирьового спорту серед військових
Євген Коробка. Фото: Суспільне Запоріжжя

"Це Харківська, Дніпропетровська, Луганська, Донецька, Запорізька, Сумська області. Ті військові частини, які підготували особовий склад, прибули сьогодні на змагання. Ті, які не змогли підготувати, прибули або не в повному складі", – розповідає він.

28-річна спортсменка Наталія Боговик служить у 55-й окремій артилерійській бригаді “Запорізька Січ”. Вона – психологиня, виконувала обов’язки на посаді заступника командира батареї з морально-психологічного забезпечення на другій лінії в зоні проведення Операції Об’єднаних сил. Каже, спорт допомагає у службі.

У Запоріжжі відбулися змагання з гирьового спорту серед військових
Наталія Боговик. Фото: Суспільне Запоріжжя

"Виконую вправу з гирею вагою 24 кілограми. Результат мене задовольнив. Минулого разу на Чемпіонаті 163 зробила рази. Кожного разу воно по-різному буває. Відповідно до того, як ти підготуєшся, які умови підготовки будуть. Тому, що зараз частина виконує завдання в ООС — там трохи інші умови. Але ми призвичаюємося до всього", розповідає Наталія.

Запоріжець Ярослав Тулюпа, на відміну від решти членів команди 55-ї окремої артилерійської бригади, строковик. Служить рік. Захопився гирьовим спортом у військовій частині, каже, що це його перші змагання.

"З недавніх пір я почав займатися гирями. Оскільки наш “начфіз” (начальник фізпідготовки — ред.) побачив у мені потенціал, як і в нашій команді. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб досягати перемог. Сьогоднішній мій результат був 190 разів у ваговій категорії 63", каже Ярослав.

У Запоріжжі відбулися змагання з гирьового спорту серед військових
Фото: Суспільне Запоріжжя

Євген Коробка каже: з 2018 року збірна Оперативного Командування “Схід” на Всеукраїнських Чемпіонатах із гирьового спорту посідає першу сходинку серед збірних Сухопутних військ Збройних Сил України.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок