Стан сім'ї на Волині, яка напередодні отруїлася чадним газом — задовільний

Стан сім'ї на Волині, яка напередодні отруїлася чадним газом — задовільний

Стан сім'ї на Волині, яка напередодні отруїлася чадним газом — задовільний
Фото: Волинська облдержадміністрація

Двоє дорослих та двоє дітей напередодні, 21 грудня, отруїлися чадним газом. Їх госпіталізували до Камінь-Каширської районної лікарні. Нині їхній стан задовільний, — розповіла Суспільному медична директорка закладу Людмила Потягайло.

Діти та дорослі перебували у відділенні анестезіології. "Зараз їх стан задовільний. Батьків будемо виписувати з лікарні, а по дітях вирішується питання щодо переведення їх з реанімації у дитяче відділення", — каже Людмила Потягайло. Додає: загрози їхньому життю немає.

Подія трапилася у селі Мельники-Мостище Камінь-Каширського району. Екстрена медична допомога прибула на виклик, бо батьки скаржилися на погане самопочуття дитини, — каже завідувач центральної оперативної диспетчерської швидкої Станіслав Лінік. З його слів, при огляді медики діагностували у всіх членів сім'ї отруєння чадним газом.

Матір, батька та двох дівчаток 2-ох і 4-ох років госпіталізували до Камінь-Каширської районної лікарні, 21 грудня о 9:00.

Що відомо

  • Навесні цього року в місті Ківерці родина із двох дорослих та трьох дітей потрапила до лікарні з діагнозом "отруєння чадним газом". Напередодні усім членам сім’ї стало зле, діти почали втрачати свідомість та потрапили до реанімації.
  • У ніч з 16 на 17 вересня в медзаклади Луцька ушпиталили жінку і 14-річну дівчину. Матір та донька отруїлися чадним газом.
На початок