Пес-робот від Boston Dynamics привітав людей зі святами. Як це виглядало

Пес-робот від Boston Dynamics привітав людей зі святами. Як це виглядало

Пес-робот від Boston Dynamics привітав людей зі святами. Як це виглядало
Фото: AP

Американська компанія Boston Dynamics на сторінці Twitter опублікувала відео, де роботизований пес, захований у святкову коробку, встає та виходить з кадру. Відео завершується привітанням "Веселих свят". Проте, не у всіх глядачів це відео викликає святковий настрій.

"Хоча відео завершується привітанням "Веселих свят", воно напевно не настільки веселе як задумувалося. Важко не думати про те, що Спот [назва робота – ред.] збирається налякати якусь дитину або пожартувати над кимось, хто думав, що отримає щось дуже круте на Різдво", – пише Мітчел Кларк у статті для The Verge.

Автор вважає, що роботизований пес, захований у коробку, викликає цілу низку асоціацій з історіями про військових роботів, шпигунські місії та таємні військові операції. Він вважає, що подібні відео не викликають позитивних почуттів і, радше, змушують бачити в роботі загрозу.

Читайте також

Boston Dynamics показала, як їхні роботи займаються паркуром

Boston Dynamics показала робота, який може працювати на складах

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок