З 1 січня у Житомирі не введуть у дію анонсоване платне паркування

З 1 січня у Житомирі не введуть у дію анонсоване платне паркування

З 1 січня у Житомирі не введуть у дію анонсоване платне паркування
Фото: Суспільне Житомир

З 1 січня у Житомирі не введуть у дію анонсоване платне паркування автомобілів. Про це Суспільному розповів заступник житомирського міського голови Олександр Шевчук.

За його словами, наразі відбувається регуляторна процедура з визначення вартості паркування, тому конкретну дату введення платного паркування ще не встановили.

"У нас прийнято рішення виконавчого комітету щодо порядку та положення з проведення конкурсу. Наступний етап – це оголошення конкурсу із визначення оператора з паркування. І тільки після того ми визначимося з датою. Це може бути перше березня або перше квітня, або перше травня", – сказав Олександр Шевчук.

3 листопада у коментарі кореспондентам Суспільного начальник міського управління транспорту і зв'язку анонсував, що в січні 2022 року в місті з'являться платні парковки.

"Паркомісця вже визначені. Це два ринки: Сінний та Житній і прилеглі до них вулиці: Хлібна, Львівська, Домбровського і Покровська. До кінця року необхідно визначити оператора, підписати відповідні угоди з балансоутримувачем паркомісць, а саме з комунальним підприємством "Житомиртранспорт". І з наступного року маємо запустити платне паркування в центрі міста. Наразі ціни ще не встановлені і рішення не прийнято", – розповів Костянтин Підпокровний.

Що відомо

  • 17 червня у Житомирі депутати міськради на сесії погодили 14 ділянок, де розмістять платні парковки.
  • 3 листопада начальник управління транспорту та зв'язку Костянтин Підпокровний анонсував, що в січні 2022 року у Житомирі облаштують платні місця для паркування.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок