Снігопад: як чистили дороги в Черкасах та в області

Снігопад: як чистили дороги в Черкасах та в області

Снігопад: як чистили дороги в Черкасах та в області
Суспільне Черкаси

У Черкасах почали прибирати дороги з 20 грудня і працювали протягом всієї ночі, розповів Суспільному директор комунального підприємства "Челуаш" Олексій Мельник.

За його словами, в місті працювали дев'ять солерозкидачів.

прибирання
Суспільне Черкаси

Виїхав на дорогу, бо через справи без машини не обійтися, розповів черкащанин Олександр Сушков. Чоловік протирав авто рідиною від замерзання. Він додав, що проїхав за ранок пів міста зі швидкістю 40 кілометрів за годину:

"На перехресті, як під’їжджаєш, треба на третю переходити, на другу і пригальмовувати, бо там юзом понесе, і буде аварія. Трактора не бачив, а мази з піском їздять, то їх бачив".

Як зазначили черкащани Ганна та Микола Пуші, снігу радіють, але тротуари в місті прибрані не скрізь.

"Саме по Сумгаїтській і напроти ринка, де плитка лежить, там акуратно, нормально. Там велодоріжка, там все прибрано. А далі по Руставі, там зимою завжди проблеми, і народ йде по проїжджій частині", — розповів Микола Пуш.

Ганна Пуш додала, що в них біля будинку сходи ніхто не чистив.

прибирання
Суспільне Черкаси

Сьогодні на дорозі – екстрим, зауважив черкасець Дмитро.

"Прибрані вони жахливо, вулиці, дороги. Переходять ось люди через дорогу, теж майже падають, бабусі, а як водію – це екстрим".

Біля будинку в мікрорайоні "Митниця" комунальники дорогу посипали, розповіла черкащанка Дора Педан. За її словами, все одно ходить обережно, щоб не впасти

"І була в центрі, дивлюся, теж посипано, поприбирано, і у себе сідала на зупинці, посипано, і ще на одній зупинці теж гарно парубок прибирає, і тут дивлюся, нормальні дороги".

прибирання
Суспільне Черкаси

У Черкасах почали прибирати дороги з 20 грудня і працювали протягом всієї ночі, розповів директор комунального підприємства "Челуаш" Олексій Мельник. За його словами, працювали дев'ять солерозкидачів:

"Була залучена ще додатково техніка з відвалами, тракторна техніка, 8 одиниць і 4 одиниці великої техніки з відвалами, це МАЗи. Було зчищено сніг, і відразу внесена соляна суміш. До сьогодні часу продовжується прибирання снігу, тому що є сніг під бордюрами, хочемо його повністю підібрати, забрати оцю кашу з дороги".

прибирання
Суспільне Черкаси

Уночі прибирали дороги в Золотоніському районі. Працювало в цій частині Черкащини найбільше техніки, розповідає речник служби автодоріг області Юрій Дубрава. Загалом за добу використали 550 тонн протиожеледної суміші:

"Починали 40 автомобілів прибирати, на ранок 21 грудня вже працювало 90 автомобілів і 110 працівників дорожніх служб. Люди перебувають на цілодобовому чергуванні, щоб бути готовими до наступних снігопадів".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок