У вівторок, 21 грудня, на всій території України очікується стрімке похолодання та сніг. Денна температура повітря складе від -2...-4 на півдні до -9...-11 на півночі.
Про це повідомляє Укргідрометцентр.
За даними синоптиків, на півночі сніжитиме, на Житомирщині та Київщині стовпчики термометрів сягнуть -6...-9 градусів. На Сумщині та Чернігівщині буде холодніше – до -10...-11 градусів. Вітер північно-західний, 7-12 метрів на секунду.
На сході сніг, середня денна температура складе -5 градусів, на Харківщині – до 8 градусів морозу. Вітер північно-західний, 7-12 метрів на секунду.
У західних областях також сніжитиме, температура повітря складе від -4 до -8 градусів, на Закарпатті – -1...-3 градуси за Цельсієм. Вітер північно-західний, 7-12 метрів на секунду.
У центрі очікується сніг, удень стовпчики термометрів покажуть -5...-8 градусів. Вітер північно-західний, 7-12 метрів на секунду.
На півдні сніг, денна температура повітря становитиме від 2 до 4 градусів морозу, на Одещині буде дещо тепліше. Вітер північно-західний, 7-12 метрів на секунду.
У Криму також очікується сніг. Температура повітря коливатиметься у межах від -1 до +1 градуса. Вітер північно-західний, 5-10 метрів на секунду.
Що відомо
- У Києві 8 грудня пройшов крижаний дощ, внаслідок чого утворилася ожеледь, на дорогах — ожеледиця. У Гідрометцентрі попередили киян про наростання шару льоду на дротах та деревах діаметром 6-19 міліметрів, а у мерії закликали громадян бути обережними задля уникнення травмування.
- У Києві в листопаді випав перший сніг.
- Американські дослідники із Корнелльського університету дійшли висновку, що першопричиною глобального потепління здебільшого є діяльність людей.
- Всесвітня метеорологічна організація визнала новий плюсовий температурний рекорд для Арктики, який сягнув 38°C у російському місті Верхоянську 20 червня 2020 року.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!