У Spotify з’явився офіційний профіль України

У Spotify з’явився офіційний профіль України

У Spotify з’явився офіційний профіль України
. Ілюстративне фото: Spotify

У стримінгового сервісу Spotify з'явився офіційний український профіль – Ukraine.ua. Сторінку створили для просування позитивного іміджу країни серед іноземної аудиторії, повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України.

"Міністерство закордонних справ України та Український інститут разом з командою онлайн-медіа "Слух" запустили офіційну сторінку України в Spotify. Сторінку створили для просування позитивного іміджу країни серед іноземної аудиторії, зокрема через сучасну українську музику англійською та українською мовами", — йдеться у повідомленні.

Сторінка створення для популяризації української музики та привабливих елементів життя та культури України. В одному з шести плейлистів, зокрема, відчуття щастя порівнюється з відчуттям, коли борщ вийшов червоним. Усі плейлисти відображають емоції, відповідно до яких підібрані пісні.

Окрема підбірка в плейлисті присвячена українському Різдву та пісні “Щедрик”.

У оформленні сторінки використовуються світлини українських фотографів.

Що відомо

  • 15 липня 2020 року музичний стрімінговий сервіс Spotify офіційно повідомив про запуск в Україні.
  • У грудні Spotify, YouTube та Apple Music створили списки найпопулярніших пісень та відео серед українців у 2021 році. Отримані результати змусять багатьох замислитися над питанням, що я роблю не так, оскільки російський контент не тільки переважає за кількістю, а й у топі кожного списку.
  • Сервіс Spotify запустився у 2008 році. Наразі він є найпопулярнішим музичним стрімінговим сервісом у світі. Станом на квітень 2020 року він мав 286 мільйонів активних щомісячних користувачів, серед яких 130 мільйонів — оформили платну підписку.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок