Розстріли та газові камери. У США школярів змушували відтворювати сцени Голокосту

Розстріли та газові камери. У США школярів змушували відтворювати сцени Голокосту

Розстріли та газові камери. У США школярів змушували відтворювати сцени Голокосту
AP

У США співробітницю початкової школи відправили у примусову відпустку після того, як з’ясувалось, що вона змушувала учнів третього класу відтворювати сцени Голокосту, зокрема копати братерські могили та імітувати стрілянину по жертвах.

Про це повідомляє The Washington Post із посиланням на лист директора школи.

"Я хочу визнати серйозність цього поганого навчального рішення, оскільки учнів ніколи не слід просити розіграти чи зобразити якесь злодіяння, особливо геноцид, війну чи вбивство", – зазначив директор у листі.

За даними видання, при цьому викладачка розподіляла між учнями певні ролі. Зокрема, вона обрала одного зі школярів, який є євреєм, на роль Адольфа Гітлера, а після заняття йому довелося вдавати, що він вчинив самогубство.

Мати іншого школяра розповіла, що її син повинен був удавати із себе поїзд до концтабору, а потім поводитися так, ніби він помирає у газовій камері. За словами батьків, їхньому синові також довелося вдавати, ніби він стріляв у своїх однолітків.

При цьому викладачка нібито робила антисемітські висловлювання. Зокрема, у відповідь на питання школярів про причини Голокосту вона заявила, що німці вчинили його через те, що "євреї зіпсували Різдво".

Викладачка попросила учнів нікому не розповідати про уроки, але вони сказали своєму класному керівнику, додав батько.

Після того, як про інцидент дізналась Група з комплексного альтернативного врегулювання та справедливості державних шкіл округу Колумбія, співробітницю відсторонили від занять. Нині вона очікує на розслідування.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок