Армреслери з Сумщини вибороли медалі кубка України

. фото: Євгена Літовцева

Спортсмени з Сумщини взяли участь у змаганнях Кубка України з армреслінгу. Він відбувся у селищі міського типу Воловець Закарпатської області.

Армреслери з Сумської області вибороли п’ять медалей: одну золоту й чотири бронзові. Про це повідомив тренер збірної Сумської області Євген Літовцев.

Армреслери Сумщини вибороли медалі кубка України

Сумчанин Ростислав Литовцев у ваговій категорії до 110 кг здобув бронзову медаль лівою рукою. Бронзову нагороду правою рукою виборов роменчанин Євген Вакула у ваговій категорії до 65 кг. У вазі до 100 кг сумчанин Іван Пупченко лівою рукою здобув бронзу. Катерина Ріпчанська з Ромен здобула дві медалі. У ваговій категорії до 60 кг вона стала першою на ліву руку і третьою на праву.

Уродженець Сумщини Григорій Безлюдний, який нині виступає за збірну Закарпатської області, посів друге місце у ваговій категорії до 100 кг на праву руку.

• Кубок України з футзалу серед ветеранів розіграли в Сумах.
  • Сумчани вибороли медалі на всеукраїнському турнірі з тхеквондо.
  • Змагання зі спортивної ходьби пам'яті Володимира Голубничого відбулися у Сумах.
  • У Сумах визначилися переможці чемпіонату області з волейболу серед вихованців спортивних шкіл.
  • Забіг до Дня Святого Миколая влаштували в Сумах, щоб допомогти онкохворим дітям.