До лікарні на автопілоті. У США жінка народила дитину в електромобілі Tesla

До лікарні на автопілоті. У США жінка народила дитину в електромобілі Tesla

До лікарні на автопілоті. У США жінка народила дитину в електромобілі Tesla
Ілюстративне фото, Unsplash

В американському штаті Філадельфія у жінки почалися пологи в електромобілі Tesla. Її чоловік, не маючи змоги керувати автомобілем, довірив керування автопілоту.

Як повідомляє The Guardian, випадок стався ще у вересні, коли 33-річна мешканка штату Філадельфія Їран Шеррі та її 34-річний чоловік Кітінг Шеррі везли свого трирічного сина до дитячого садка. Під час поїздки у жінки відійшли води, але на цей момент електрокар потрапила у пробку. Тому її чоловік увімкнув автопілот і встановив у навігаційній системі Tesla маршрут до лікарні, що розташовувалася за 20 хвилин їзди.

Породілля розповіла, що довіритися автопілоту було важким рішенням, але вона дивилася на орієнтовний час їхнього прибуття до лікарні і бачила, що трафік майже не рухається.

"Вона стискала мою руку до такої міри, що я думав, що вона її розтрощить", — згадує чоловік.

У результаті жінка народила дівчинку прямо в електромобілі, а вже по прибуттю в лікарню медичні працівники перерізали дитині пуповину над переднім сидінням авто. Вони констатували, що дівчинка народилася здоровою. За словами жінки, медсестри заходили до її палати в лікарні, щоб побачити "Tesla-немовля".

Що відомо

  • У ніч з 26 на 27 липня у Черкасах жінка народила у кареті швидкої допомоги перед пологовим будинком.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок