"Мета — об’єднати громаду". Рубіжани долучилися до акції Народжені у вишиванках

"Мета — об’єднати громаду". Рубіжани долучилися до акції Народжені у вишиванках

"Мета — об’єднати громаду". Рубіжани долучилися до акції Народжені у вишиванках
Діти, які народилися в пологовому відділенні Рубіжного отримали подарунки, фото: Суспільне Донбас

Жителі Рубіжного долучилися до акції "Народжені у вишиванках", яку започаткували кілька років тому волонтери в Краматорську. 17 грудня благодійники передали подарунки для немовлят до міського пологового будинку, повідомляє кореспондентка Суспільного.

30 вишитих сорочок, м’які іграшки, обереги, зроблені власноруч, шкарпетки для новонароджених та їх матусь, передали жителі Рубіжного до пологового будинку. Свято до Дня Святого Миколая, через карантинні обмеження, влаштували на подвір’ї.

Започаткували акцію "Народжені у вишиванках" у Краматорську 6 років тому. Цьогоріч рубіжани підтримали її вперше. Ініціаторка — методистка міського Центру туризму Олена Хмельницька. Готувалися до акції, говорить, майже місяць.

"Ми з радістю долучилися до цієї акції, бо вона дуже добра. Її мета — об’єднати громаду. Бо ми запрошували вишивати сорочечки різні покоління: це були наші учні, наші гуртківці, це були їх мами, їх бабусі, це були наші колишні учні, це були жінки військові", — розповіла Олена Хмельницька.

З тканиною для вишиванок та подарунками допомогли благодійники. Учасники акції та лікарі на паперових серцях написали породіллям та один одному побажання до новорічних свят.​

Свої побажання відпустили у небо, прив'язавши до повітряних кульок. Так, кажуть, зробили, аби побажання здійснилися.

Акцію "Народжені у вишиванках" до Дня Святого Миколая у Рубіжному планують зробити традиційною.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок