Волиняни здобули шість медалей на змаганнях з легкої атлетики

Волиняни здобули шість медалей на змаганнях з легкої атлетики Фото: управління у справах молоді та спорту ОДА

Волинські спортсмени здобули шість нагород на змаганнях з легкої атлетики пам’яті заслуженого тренера України Сергія Операйла, які відбулися в Сумах, — повідомили в управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

У змаганнях взяли участь 18 команд з різних куточків України. За два дні вони розіграли 25 комплектів медалей. В активі Волинської команди шість медалей: по дві золоті, срібні та бронзові.

За золото, як в жіночій, так і в чоловічій командах змагалися спортсмени з Волині та Сумщини. Перемогу здобули все ж волиняни.

Волиняни здобули шість медалей на змаганнях з легкої атлетикиФото: управління у справах молоді та спорту ОДА

Зокрема, Едуард Муравський у спортивній ходьбі на дистанції 3 000 м, з результатом 13:19.59 виборов першість у сумчанина Вадима Шевченка. Волинянин фінішував швидше на хвилину за суперника.

Хлопець займається ходьбою два роки. "Було трошки важко. У приміщенні набагато важче дихати. В принципі – нормальний показав результат", — каже спортсмен.

Серед дівчат "золото" у спортивній ходьбі на дистанції 3 000 м, з результатом 14:48.11 здобула Оксана Лук’янович. Волинянка обійшла легкоатлетку з Сумщини Дарину Ющенко, в якої друге місце на цій дистанції.

Срібні медалі у бігові на дистанції 3 000 м вибороли волиняни Катерина Причиніч та Андрій Матюк.

Почесні бронзові місця п’єдесталів посіли Анна Матрунчик у спортивній ходьбі на дистанції 3 000 м та Андрій Матюк у бігові на дистанції 1 500 м.

• 15 грудня у Сумах розпочалися змагання з легкої атлетики пам’яті заслуженого тренера України Сергія Операйла.
  • Змагання пам’яті Сергія Операйла завершаться у Сумах 16 грудня. Атлети змагатимуться у бігові на 200, 800, 3 000 метрів, естафеті 4х200 метрів та у стрибках у висоту, довжину і потрійному стрибку.
РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди