На озброєнні ВМС з'являться комплекси крилатих ракет "Нептун"

На озброєнні ВМС з'являться комплекси крилатих ракет "Нептун"

На озброєнні ВМС з'являться комплекси крилатих ракет "Нептун"
Вікіпедія

До квітня 2022 року на озброєння військово-морських сил України надійде дивізіон протикорабельних комплексів крилатих ракет "Нептун", які обладнані цифровими засобами зв'язку та стріляють на відстань до 300 км. Про це повідомили на каналі телестудії Міністерства оборони України.

Наразі на озброєнні ВМС такий комплекс один. На одному з полігонів Одещини, за даними міноборони, нещодавно відбулися тренування з його роботи. Цей комплекс базується на цифрових засобах зв'язку й має невелику площу розсіювання, а ракета летить на висоті до 3 метрів над рівнем моря.

За даними Міністерства оборони, комплекс призначений для ураження бойових кораблів класу крейсер, есмінець, фрегат, корвет, десантних, танкодесантних кораблів та транспортів, які діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів та берегових радіоконтрастних цілей у простих і складних метеорологічних умовах у будь-який час доби й року при активній вогневій та радіоелектронній протидії противника.

"Навесні він буде повністю готовий і включений до складу військово-морських сил України. Вже деяка техніка закуплена", – зазначив командувач ВМС ЗСУ Олексій Неїжпапа.

Читайте також

  • До Одеси після ремонту повернувся корабель морської охорони "Титан". Як він зараз виглядає
  • Гаубиці, бронеавтомобілі та ракетні установки: в Одесі влаштували виставку техніки ЗСУ
  • На Одещині відкрили пам'ятник військовим

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок