Голова ВР Стефанчук порадив депутатам прочитати п'ять книжок

Голова ВР Стефанчук порадив депутатам прочитати п'ять книжок

Голова ВР Стефанчук порадив депутатам прочитати п'ять книжок
. УНІАН

З нагоди загальнонаціональної акції “Національний тиждень читання” ( 13-19 грудня) голова Верховної ради вирішив долучитися до популяризації книг, а також спонукати колег до читання ще чогось, окрім соцмереж, месенджерів та клікбейтних заголовків у ЗМІ. Про це Руслан Стефанчук написав у Facebook.

Він запропонував депутатам “з користю з користю провести новорічно-різдвяні свята”.

“Як і обіцяв: звертаюсь до народних обранців із новою ініціативою, своєрідним “домашнім завданням” — рекомендую 5 книжок “від спікера”, які просив би кожного, за можливості, прочитати найближчим часом”, — написав політик.

До новорічного топу спікера увійшли:

  1. Григорій Сковорода “Найкраще”.
  2. Норман Дейвіс “Європа. Історія” (Europe. A History).
  3. Михайло Зигар “Імперія повинна померти” (“Империя должна умереть. История русских революций в лицах. 1900-1917 гг.”).
  4. Борис Джонсон “Фактор Черчилля. Як одна людина змінила історію” (The Churchill Factor. How one man made history).
  5. Адмірал Вільям Г. Макрейвен “Застеляйте ліжко. Дрібниці, які можуть змінити ваше життя, а можливо, і світ” (Make your bed. Small things that can change your life… and maybe the world).

“До мого переліку не увійшли Конституція України та Регламент Верховної Ради України, адже передбачаю, що всі й без цього повинні вже знати їх “на зубок”, — додав голова Верховної ради.

Стефанчук також повідомив, що на літні канікули готує розгорнутий список книжок для депутатів.

Читайте також

Рада призначила спікером Руслана Стефанчука. Що про нього відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас.

На початок