Мін'юст вирішив безкоштовно роздати сім конфіскованих авто

Мін'юст вирішив безкоштовно роздати сім конфіскованих авто

Мін'юст вирішив безкоштовно роздати сім конфіскованих авто
УНІАН

Міністерство юстиції вирішило безкоштовно віддати сім конфіскованих автівок.

"Отримати таку допомогу від держави можуть заклади охорони здоров'я, заклади, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім'ї, військові формування та інші", — повідомили у пресслужбі відомства.

Мін’юст віддає автомобілі Renault Clio (1998 року випуску), Renault Clio (1992 року випуску), Alfa Romeo 147 (2003 року випуску) та Skoda Octavia (2000 року випуску). Заявку необхідно подати до 10 січня 2022 року. Також, до 8 січня треба подати заявку на Fiat Multipa 2000 року випуску, Opel Zafira-A 2003 року випуску, а до 29 грудня — на BMW 528 1997 року.

Що відомо

  • Аналогічну акцію Мін'юст вже проводив у квітні цього року, запропонувавши безкоштовно отримати одне з 23 конфіскованих авто.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок