Росія перекрила 70% акваторії Азовського моря – ВМС України

Росія перекрила 70% акваторії Азовського моря – ВМС України

Росія перекрила 70% акваторії Азовського моря – ВМС України
ВМС ЗС України

У п'ятницю 10 грудня Російська Федерація видала навігаційні попередження про обмеження судноплавства у Азовському морі. В результаті близько 70% акваторії закриті для вільного судноплавства.

Станом на 10 грудня близько 70% акваторії Азовського моря закриті для цивільного судноплавства через розміщення навігаційних попереджень Російською Федерацією. Інформація про це розміщена на офіційній Facebook-сторінці ВМС України. Офіційною причиною навігаційних попереджень називають заплановані навчання та ракетні стрільби.

"Подібні перекриття районів відбуваються систематично та перешкоджають вільному судноплавству в Азовському морі. Оголошення навігаційних попереджень Російською Федерацією в Азовському морі у безпосередній близькості до пунктів базування українських ВМС та цивільних портів є відкритою провокацією" – заявили представники ВМС.

Читайте також

У Франції спустили на воду перший катер для охорони морських кордонів України

Патрульні катери "Фастів" та "Суми" включили до складу ВМС ЗСУ

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок