Прибережні організми створюють колонії на пластиковому смітті в океані — дослідження

Прибережні організми створюють колонії на пластиковому смітті в океані — дослідження

Прибережні організми створюють колонії на пластиковому смітті в океані — дослідження
АР

Маси океанського пластику створюють штучне середовище проживання прибережних видів організмів.

Про це йдеться у новому дослідженні Смітсонівського центру екологічних досліджень, передає The Guardian.

Згідно з дослідженням, на пластиковому смітті в океані свої колонії створюють анемони, крихкі зірочки, креветки, ракуші, які розвиваються на пластику у Великій тихоокеанській сміттєвій пляміВодоверть антропогенного сміття у північній частині Тихого океану й переміщуються усюди, куди їх несе течії. Вчені допускають, що організми навіть можуть еволюціонувати, щоб пристосуватися до життя на пластику.

Як відзначила наукова співробітниця Смітсонівського центру екологічних досліджень і співавторка дослідження Лінсі Харам, океанський пластик "створює можливість для біогеографії прибережних видів розширитися за межі того, що ми раніше вважали можливим".

Що відомо

  • Таїланд почав переробляти пластикові відходи на костюми індивідуального захисту від COVID-19 для людей, які перебувають під ризиком зараження.
  • Від початку 2022 року у Франції буде заборонено використовувати пластик для пакування фруктів та овочів.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок