Держприкордонслужба закупила 60 дронів з оптичними та тепловізійними камерами

Держприкордонслужба закупила 60 дронів з оптичними та тепловізійними камерами

Держприкордонслужба закупила 60 дронів з оптичними та тепловізійними камерами
Держприкордонслужба

За державним оборонним замовленням на 2021 рік Державна прикордонна служба України закупила 60 безпілотних літальних апаратів для спостереження за державним кордоном. Вартість замовлення складає 50 мільйонів гривень.

Комплекси безпілотних літальних апаратів закуплені на замовлення Адміністрації Державної прикордонної служби, повідомляє офіційний портал МВС.

8 комплексів, що включають до себе 24 безпілотні літальні апарати із сучасним моніторинговим обладнанням, а також пульти дистанційного керування, комбіновані підвіси з камерами денного бачення, телевізійними камерами та лазерними далекомірами вже надійшли до Держприкордонслужби. Ще 12 комплексів (36 дронів) планують отримати до кінця поточного року.

"Дані комплекси призначені для здійснення повітряного моніторингу з метою виявлення порушників на віддалених та важкодоступних ділянках державного кордону, здійснення фото та відеофіксації виявлених правопорушень, оперативного реагування на зміни обстановки, а також зменшення навантаження на особовий склад", – заявив начальник інженерно-авіаційної служби безпілотних авіаційних систем авіаційного управління Адміністрації Держприкордонслужби Андрій Коваленко.

У повідомленні на сайті МВС сказано, що дані дрони можуть використовуватися в радіусі 15 кілометрів від оператора. Також вони укомплектовані оптичними та тепловізійними камерами, що робить їх ефективними навіть вночі.

Читайте також

У Франції спустили на воду перший катер для охорони морських кордонів України

Патрульні катери "Фастів" та "Суми" включили до складу ВМС ЗСУ

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас

Вибір редакції

На початок