Зеленського на виборах готові підтримати менше чверті українців — "Рейтинг"

Зеленського на виборах готові підтримати менше чверті українців — "Рейтинг"

Опитування
Зеленського на виборах готові підтримати менше чверті українців — "Рейтинг"
Офіс президента

Якби найближчим часом відбулися вибори президента, то чинного очільника країни підтримали б 23,5% українців серед тих, хто визначився з вибором.

Про це свідчать результати опитування групи "Рейтинг".

На другому місці — експрезидент, народний депутат Петро Порошенко. Далі за рейтингом Юлія Тимошенко, яку б підтримали 9,9% опитаних та співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко із підтримкою 9,3% респондентів. При цьому 7,5% учасників опитування готові голосувати за колишнього спікера Дмитра Разумкова.

Водночас як зазначають автори опитування, антирейтинг очолює Порошенко: 47% не проголосували б за нього за жодних обставин. 37% не проголосували б за Тимошенко, 35% – Бойка, 33% – Зеленського, 22% – Олега Ляшка.

Серед партій найбільшу підтримку отримала президентська політсила "Слуга народу" — її підтримують 18% респондентів, які визначилися з вибором. За партію "Європейська солідарність" готові проголосувати 13,7%, "Опозиційна платформа – За життя" – 11,4%, "Батьківщина" – 11,4%. Партію Разумкова "Розумна політика" підтримують 7,5%.

Довідка

Аудиторія: населення України віком від 18 років та старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв'ю з комп'ютера). На основі довільної вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова система: 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з вірогідністю 0,95: не більше 2,0%. Терміни проведення: 6-8 грудня 2021 року

Що відомо

  • Згідно з опитування групи "Рейтинг", президенту Володимиру Зеленському довіряють 39% українців, на другому місці — лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок