Депутати ОПЗЖ з'їздили до РФ. У Раді відреагували

Депутати ОПЗЖ з'їздили до РФ. У Раді відреагували

Доповнено
Депутати ОПЗЖ з'їздили до РФ. У Раді відреагували
. сайт ОПЗЖ

У Верховній Раді заявили, що не уповноважували керівництво і представників партії "Опозиційний блок — За життя" вести переговори від імені українського парламенту, і їхня поїздка до Москви була приватною.

Про це йдеться у заяві апарату ВРУ.

"Керівництво та представники вказаної фракції не були уповноважені вести перемовини від імені Верховної Ради України, а обговорення ними будь-яких питань під час їхньої поїздки не погоджувалось", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вони не оформлювали відрядження до Росії в апараті Ради.

"Таким чином, народні депутати фракції "Опозиційна платформа — За життя" здійснили приватну поїздку до Російської Федерації та під час цих зустрічей висловлювали позицію виключно своєї політичної сили", — наголосили у ВРУ.

Раніше повідомлялося, що у Москві 10 березня відбулася зустріч делегації партії "Опозиційна платформа — За життя" з депутатами Державної думи РФ.

Як повідомила пресслужба партії, метою їхньої зустрічі стала "презентація "Парламентського виміру "Нормандського формату", яка відбулася в рамках роботи міжфракційного депутатського об'єднання "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна – Росія – Німеччина – Франція".

Так, депутати Верховної Ради від фракції ОПЗЖ Віктор Медведчук, Вадим Рабінович, Тарас Козак, Олександр Колтунович, Ренат Кузьмін і Тетяна Плачкова зустрілися з головою Держдуми В'ячеславом Володіним, його заступником Олексій Гордєєвим та іншими російськими депутатами.

У тому числі, з главами фракцій "Єдина Росія" і "Комуністична партія РФ" Сергієм Невєрним та Геннадієм Зюгановим.

Повідомляється, що вони обговорили тему мирного врегулювання конфлікту на Донбасі та виконання Мінських угод.

Депутати ОПЗЖ поїхали на переговори у держдуму Росії
сайт ОПЗЖ

На брифінгу Медведчук поскаржився російським журналістам "на складну ситуацію в Україні, яка триває і за нової влади", через що він нібито змушений налагоджувати міжпарламентські зв'язки з РФ.

За його словами, "наступна зустріч має бути зустріччю чотирьох делегацій парламентів – України, Росії, Німеччини, Франції".

Згодом Медведчук зустрівся зі своїм кумом, президентом Росії Володимиром Путіним, з яким нібито обговорив подальшу зустріч парламентарів чотирьох країн.

Суспільне звернулося до Служби безпеки та Верховної Ради щодо поїздки представників фракції ОПЗЖ до Держдуми Росії.

На початок