Противники вакцинації у Запоріжжі одночасно передали 32 заяви до поліції

Противники вакцинації у Запоріжжі одночасно передали 32 заяви до поліції

Противники вакцинації у Запоріжжі одночасно передали 32 заяви до поліції
Фото: Суспільне Запоріжжя

32 заяви передали 9 грудня противники щеплень від COVID-19 до Головного управління Національної поліції у Запорізькій області.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Запоріжжя Ольга Ларіонова.

Зокрема, вимагали відкрити кримінальне провадження щодо незаконних, на їхню думку, "розпоряджень Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка щодо карантинних обмежень та примусової вакцинації під час пандемії коронавірусу".

Заяви противників вакцинації поліцейські зареєстрували та передали до слідчого управління для з’ясування обставин та ухвалення відповідного рішення — сказала речниця Нацполіції у Запорізькій області Олена Лебединська.

Що відомо

  • З 9 грудня нещеплені від COVID-19 держслужбовці та соцпрацівники відстороняються від роботи. У четвер набрав чинності наказ Міністерства охорони здоров'я України № 2393 від 1 листопада 2021 року, який розширив перелік організацій, співробітники яких мають обов’язково щепитися проти COVID-19.
  • До списку підприємств, працівники яких обов'язково повинні щепитися від COVID-19, увійшли 11 об’єктів державної власності Запорізької області.
  • На початку цього тижня Запорізька область перетнула показник у мільйон доз використаних вакцин. Станом на ранок 9 грудня в регіоні використано 1 023 754 дози вакцини. В тому числі 552 301 людина отримала одну дозу вакцини, 471 453 мешканців регіону закінчили вакцинацію (отримали 2 щеплення).

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок