Уряд підтримав законопроєкт, який врегулює порядок проведення кремації

Уряд підтримав законопроєкт, який врегулює порядок проведення кремації

Кабінет міністрів під час засідання підтримав законопроєкт "Про внесення змін до закону України "Про поховання та похоронну справу", який має удосконалити сферу поховання шляхом розвитку кремації.

Як зазначено у пояснювальній записці до документу, метою законопроєкту є удосконалення сфери відповідно до європейського досвіду, врегулювання процедури надання адміністративних послуг у сфері поховання, удосконалення положень з безоплатного поховання померлих пільгової категорії громадян.

У документі також зазначається, що серед проблем галузі є обмеженість земельного ресурсу для поховань, а також недостатня кількість крематоріїв та їхня інвестиційна непривабливість, що своєю чергою, посилює проблему із землею для поховань.

Для вирішення цієї проблеми пропонується створити умови для економії земельних ресурсів шляхом залучення інвестицій для будівництва крематоріїв, врегулювання відносин, пов'язаних з доставкою тіл померлих до місць їхнього зберігання та оплати цієї послуги, а також надання адмінпослуг у сфері.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок