"Зважав на перевірки": мер Черкас розповів, чи продовжить контракт директору водоканалу

"Зважав на перевірки": мер Черкас розповів, чи продовжить контракт директору водоканалу

"Зважав на перевірки": мер Черкас розповів, чи продовжить контракт директору водоканалу
Суспільне Черкаси

Сьогодні, 9 грудня, працівники черкаського водоканалу мітингували з вимогою продовжити контракт директору підприємства Сергієві Овчаренку. Суспільне дізналося думку міського голови Черкас, від якого залежить це рішення, та самого Овчаренка.

"Колектив мене просить, щоб я ще попрацював. Люди мають свої погляди на подальший розвиток підприємства та подальшу співпрацю. Я наголошував і наголошу ще раз, що не тримаюся за свою посаду. Я маю певний досвід і певні результати за багато років роботи, і колектив це оцінив", — розповів Сергій Овчаренко.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко своєю чергою зауважив, що розв'язувати це питання — виключно його компетенція. І розповів, чи буде продовжувати контракт з Овчаренком:

"Я не планую цього робити. Я вже навіть підписав розпорядження про його звільнення. Напевне, перед тим, як продовжувати контракт, керівник повинен сам прийти до міського голови. Але крім трудового колективу і профспілки ніхто не приходив. То як же продовжувати з керівником контракт, якщо він сам не з'являється?", — зауважив мер.

Розпорядження про звільнення керівника водоканалу з'явиться на сайті міськради у понеділок, 13 грудня, додав Бондаренко. Останнім його робочим днем має бути останній робочий день 2021 року.

Щоб ухвалити таке рішення, зважав на перевірку аудиторської служби та перевірку прокуратури, додав Анатолій Бондаренко.

"Потім будемо дивитися, оголошувати конкурс. До того часу обов'язки виконуватиме заступниця пана Овчаренка", — зауважив він.

Також міський голова додав, що щорічний контракт поки що не продовжив жодному керівнику.

Що відомо

  • Серед причин, чому очисні споруди мають стати комунальною власністю, працівники називають необхідність приведення у відповідність до вимог законодавства системи водовідведення міста, а також неефективність оперативного управління очисними спорудами що діють, і неможливість ПрАТ "Азот" забезпечити якісне очищення стічних вод.
  • У липні 2021 року на розгляд сесії міськради винесли електронну петицію щодо передачі каналізаційних очисних споруд в комунальну власність міста. У проєкті рішення було вказано, що існує постійна загроза припинення централізованого водовідведення, а також відповідно і водопостачання, внаслідок суб’єктивних факторів щодо діяльності "Азоту" (перепрофілювання підприємства, зупинка, ліквідація тощо). Однак це питання поки що не вирішили.
  • Термін контракту з нинішнім керівником підприємства Сергієм Овчаренком завершується. Він подав заяву міському голові на продовження терміну дії контракту до 31 грудня 2022 року.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок