Україна впровадить нову систему "єЧерга" при перетині кордону — Шмигаль

Україна впровадить нову систему "єЧерга" при перетині кордону — Шмигаль

Україна впровадить нову систему "єЧерга" при перетині кордону — Шмигаль
УНІАН

В Україні запрацює електронна черга при перетині кордону через пункти пропуску. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету міністрів 9 грудня.

Очільник уряду зазначив, що Україна має значний транспортний потенціал, але іноді "перепоною стають наші пункти пропуску на кордоні, де вантажівки можуть стояти в чергах до двох тижнів".

Експериментальний проєкт має запрацювати з 15 грудня.

"У цьому році був прийнятий план модернізації пунктів пропуску, в рамках якого відбудеться модернізація 20 пунктів та будівництво 12 нових КПП через кордон. Загальний обсяг програми майже 10 млрд гривень на три роки", — додав Шмигаль.

За його словами, уряд запровадить експериментальний проєкт — електронна черга перетину кордону: "Така черга дозволить її користувачам швидко проходити оформлення, а транспортним засобам не простоювати декілька днів, що зменшить видатки бізнесу".

Ідея черги доволі проста — бронювання часу, коли можна буде перетнути кордон, зазначив прем'єр, також він додав, що поблизу КПП будуть створені комфортні зони очікування.

"Ми затвердили старт такого проєкту, який дозволить швидко проходити оформлення на кордоні, а транспортним засобам — не простоювати по декілька днів. Запровадження "Електронної черги" покращить імідж нашої держави та інвестиційний клімат", — наголосив Шмигаль.

Читайте також

Як можна дістатись до України з країн ЄС. Відповідає МЗС

На Чернігівщині у двох пунктах пропуску утворились черги з вантажівок

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок