У Саудівській Аравії 40 верблюдів відсторонили від участі в конкурсі краси через ботокс

У Саудівській Аравії 40 верблюдів відсторонили від участі в конкурсі краси через ботокс

У Саудівській Аравії 40 верблюдів відсторонили від участі в конкурсі краси через ботокс
АР

40 верблюдів відсторонили від участі у традиційному в Саудівській Аравії конкурсу краси через те, що власники робили тваринам пластичні операції та вколювали ботокс.

Заводчики використовували ботокс, щоб зробити їх красивішими. Зокрема, тваринам розтягували губи та носи, зміцнювали м'язи тварин за допомогою гормонів, вводили ботокс у лоби та губи, щоб зробити їх більшими, передає АР.

Популярний фестиваль, який стартував цього місяця, запрошує заводчиків найкрасивіших верблюдів позмагатися за приблизно 66 мільйонів доларів призових. При цьому ін’єкції ботокса, підтяжка обличчя та інші косметичні зміни, щоб зробити верблюдів більш привабливими, суворо заборонені. Жури визначають переможця на основі форми голови, шиї, горбів, одягу та постави тварин.

Конкурс краси серед верблюдів є центральною подією великого карнавалу, який також включає верблюжі перегони, розпродажі та інші заходи. Таким чином організатори намагаються зберегти роль верблюда в традиціях і спадщині бедуїнів.

Що відомо

  • В Одеському зоопарку у пари двогорбих верблюдів народився малюк, він став п'ятим у верблюжій колекції міста.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок