У Швейцарії обрали нового президента з італійського кантона

У Швейцарії обрали нового президента з італійського кантона

У Швейцарії обрали нового президента з італійського кантона
Фото: AP

Парламент Швейцарії обрав 66-річного міністра закордонних справ країни Ігнаціо Кассіса новим президентом. З 1 січня 2022 року змінить на посаді чинного президента Гі Пармелена.

Про це повідомляє AP.

Зазначається, що це призначення було більшою мірою формальністю, оскільки минулого року його було обрано як віцепрезидента.

У Швейцарії президент обирається терміном на один рік, із семи членів Федеральної ради. Він не має фактичної влади у країні, цю функцію виконує вся Федеральна рада.

Читайте також: Швейцарія легалізує одностатеві шлюби

При цьому президента не мають права переобирати на другий термін: після закінчення терміну перебування на цій посаді він повертається до роботи в міністерстві, яке до цього очолював.

Що відомо

  • 28 жовтня президент Володимир Зеленський зустрівся із віцепрезидентом, керівником Федерального департаменту закордонних справ Швейцарської Конфедерації Ігнаціо Кассісом. Політики обговорили підготовку до 5-ї Конференції з питань реформ в Україні, яка відбудеться 4-5 липня 2022 року у місті Лугано на півдні Швейцарії. Також вони приділили увагу торговельно-економічній співпраці між країнами.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок