В Україні відкриється офіс Хорватського туристичного союзу

В Україні відкриється офіс Хорватського туристичного союзу

В Україні відкриється офіс Хорватського туристичного союзу
Unsplash

В Україні буде відкрито офіс Хорватського туристичного союзу, про це 8 грудня заявив Президент України Володимир Зеленський під час спільного брифінгу з прем'єр-міністром Хорватії Андрієм Пленковичем.

"Я дякую за особисту ініціативу щодо відкриття туристичного офісу в україни. Це буде спряти взаємному зростанню туристичних потоків," – заявив Зеленський під час спільного брифінгу у Києві.

Своєю чергою прем'єр-міністр Хорватії Пленкович відзначив високу популярність своєї країни серед українських туристів. Саме це, за його словами, стало головним приводом для поглиблення співпраці з Україною у туристичній галузі.

"Напередодні цього візиту ми говорили з нашим міністром туризму і спорту і директором нашого хорватського туристичного союзу. Ми подивилися на цифри візитів українських туристів до Хорватії і побачили, що за 2021 рік набагато більше туристів ніж рекордного 2019 року. І відповідно до цього ми прийняли рішення відкрити в Україні офіс Хорватського туристичного союзу, щоб додатково популяризувати і наблизити Хорватію до українців і зробити ще один крок до нашої співпраці", – зазначив Пленкович.

Читайте також

Херсон потрапив до номінації "Місто мого серця" у головній туристичній премії країни

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок