Ожеледиця на дорогах: до травмпункту в Луцьку звернулися майже 30 людей

Ожеледиця на дорогах: до травмпункту в Луцьку звернулися майже 30 людей

Ожеледиця на дорогах: до травмпункту в Луцьку звернулися майже 30 людей
Суспільне Волинь

27 людей звернулися до травмпункту медоб’єднання Луцької міської тергромади 8 грудня. З них 17 осіб травмувалися на слизькій дорозі, — розповів Суспільному травматолог Богдан Гайовий. Каже: у пацієнтів травми різного ступеня важкості.

Ургентний травматолог Богдан Гайовий каже, що пацієнти, які поступають до них, різного віку. Їх кількість, у порівнянні з попередніми днями та зважаючи на учорашню негоду, не збільшилась, — каже лікар.

"Травми переважно в типовому місці. Це – верхня кінцівка при падінні, коли виставляють руку. І нижні кінцівки – це підворот ноги. Зазвичай кажуть: підсковзнувся і вдарився", — розповідає Богдан Гайовий.

Ожеледиця на дорогах: до травмпункту в Луцьку звернулися більше десятка людей
Суспільне Волинь

Чоловік, який прийшов на обстеження до лікаря, травмував руку 5 грудня поблизу свого будинку. Його дружина Марія каже, що у їхньому районі, на вулиці Кравчука, піском не посипано, слизько.

Ожеледиця на дорогах: до травмпункту в Луцьку звернулися більше десятка людей
Суспільне Волинь

Директор департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради Микола Осіюк каже, що комунальники посипають і очищають вулиці міста від снігу згідно з складеними графіками. З його слів, ситуація у Луцьку контрольована і задовільна, особливо в центральній частині міста. Говорить: Лесі Українки, Театральний майдан, Кривий Вал, Богдана Хмельницького і Соборності, дороги на цих вулицях почищені до ідеального стану.

Нині комунальники дочищають бокові вулиці – заїзди, проїзди.

На території Луцької тергромади працює спецтехніка для посипання доріг і розчистки тротуарів від снігу підприємства "Луцькспецкомунтранс", житлово-комунальних підприємств № 8 і № 2. Також задіяли машини підприємства "Парки та сквери міста".

Що відомо

  • На Волині вперше цього сезону випав сніг 23 листопада. Тоді спецтехніку на дороги Луцька та області не виводили.
  • З ночі 1 грудня на волинські дороги виїхала снігоприбиральна техніка: задіяли 18 спецмашин і механізмів дорожніх підприємств-підрядників.
  • У ніч з 6 на 7 грудня на Волині був перший цієї зими снігопад. У Луцьку вночі працювали шість спецавтомобілів, які посипали дороги та тротуари, і сім тракторів. Для ліквідації наслідків негоди на автомобільних дорогах державного значення залучили 64 спецмашини підрядних підприємств.
На початок