На козулю, яку витягли з-під криги у громаді на Волині, полювали мисливці. Тварина померла

На козулю, яку витягли з-під криги у громаді на Волині, полювали мисливці. Тварина померла

На козулю, яку витягли з-під криги у громаді на Волині, полювали мисливці. Тварина померла
Держекоінспекція Волині

Молода козуля, яку врятували з-під криги в селі Промінь Боратинської громади троє місцевих жителів, мала рани, численні травми та кульові поранення. Врятувати тварину не вдалося, 8 грудня козуля померла, – повідомила Суспільному директорка КП "Луцький зоопарк" Людмила Денисенко.

Шансів вижити у тварини, коли її привезли 8 грудня у звіринець, було "50 на 50", – зазначила керівниця зоопарку.

"У неї була рана, з якої ветлікар дістав дві дробинкиФото: Kozaki.comДріб, шрот – це свинцеві кульки, які використовують мисливці для стрільби з мисливської рушниці (зазвичай для полювання на зайців).. В козулі були крововиливи і пробита грудна клітина. Коли тварина померла, то вже при розтині виявили інші дробинки. На тварину значить полювали, і певно, на лід її загнали мисливці", – повідомила Людмила Денисенко.

козуля в зоопарку
Держекоінспекція Волині

Як розповів у телефонному коментарі Суспільному місцевий житель Володимир Демчук, тварину до зоопарку забрали волинські екологи та єгері Українського товариства мисливців та рибалок. Каже: до цього часу козуля перебувала в господарській будівлі місцевого жителя на відновленні.

"В понеділок (6 грудня – ред.) козулю відпустили, але вона не могла нормально стати на ноги і не йшла. Один з чоловіків забрав козулю до себе, відігрівав, лікував, а вчора (7 грудня – ред.) купили антибіотик і давали тварині, бо в неї ще з ноги йшла кров. Потім приїхали екологи та УТМР і завезли в зоопарк", – додав волинянин.

Що відомо

  • У селі Промінь Боратинської громади 5 грудня троє місцевих жителів врятували дитинча козулі, яке забігло на лід ставка і провалилося у водойму. До козулі неможливо було дістатися з берега, щоб допомогти, тому довелося покликати на допомогу місцевих жителів.
  • У вересні у селі Топільне на Волині рятувальники врятували коня, який потрапив до меліоративного каналу. Тварина загрузнула у водоймі по шию та провела у водоймі три дні.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.

На початок