На Луганщині працює понад 200 волонтерів Червоного Хреста

На Луганщині працює понад 200 волонтерів Червоного Хреста

На Луганщині працює понад 200 волонтерів Червоного Хреста
У Сєвєродонецьку нагородили волонтерів Червоного Хреста, фото: Суспільне

У Луганській області працюють 218 співробітників Товариства Червоного Хреста. Як працює Лисичанська організація Товариства Червоного Хреста читайте у матеріалі Суспільного.

За словами волонтера Лисичанського Товариства Червоного Хреста Петра Костирі, два роки Лисичанська організація Товариства Червоного Хреста орендує окреме приміщення. Допомагають роботі міжнародні організації Червоного Хреста. Люксембурзький Червоний Хрест зробив дах, замінив вікна та опалення. Наразі облаштовано 2 кімнати. Одна з них для роботи загону швидкого реагування.

"Головне завдання цього загону, у мирний час – підготовка до реагування надзвичайних ситуацій, навчання, тренінги. Дуже багато нестандартного обладнання, яке ми використовуємо: намети, надувні каркаси, пневмопушки та теплові пушки, генератори. Потрібно вміти з цим усім працювати та надання першої долікарської допомоги", — розповів волонтер Лисичанського Товариства Червоного Хреста Петро Костиря.

Як розповів Суспільному Петро, він працює вчителем, а весь вільний час присвячує волонтерству.

Костиря додав, що раз на тиждень двоє інструкторів проводять заняття психосоціальної підтримки для людей різного віку. Згодом у центрі запрацює соціальна перукарня та "Банк одягу", для цього вже закупили необхідні вішалки та стелажі.

За словами голови Лисичанської організації Товариства Червоного Хреста Тетяни Бабич, в планах повністю відремонтувати будівлю, і запроваджувати інші проєкти.

Читайте також

  • Під опікою 169 людей: як жителям Луганщини допомагають патронажні сестри

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок