YouTube запускає програму YouTube Shorts Fund в Україні

YouTube запускає програму YouTube Shorts Fund в Україні

YouTube запускає програму YouTube Shorts Fund в Україні
The Money Ninja

YouTube оголосив про запуск своєї програми YouTube Shorts Fund в Україні. Як повідомляється у блозі компанії, починаючи з грудня відоехостинг заохочуватиме авторів та артистів, які створюють креативні та унікальні короткі відео.

“Фонд у розмірі 100 мільйонів доларів США був уперше представлений ще у травні і вже доступний на багатьох ринках у всьому світі. Запуск в Україні став черговим кроком на шляху реалізації довгострокового плану монетизації для Shorts”, — йдеться у повідомленні компанії.

Щоб взяти участь у програмі YouTube Shorts Fund, автори повинні відповідати наступним критеріям:

  1. За останні 180 днів на каналі має бути завантажене хоча б одне коротке відео, яке відповідає вимогам компанії.
  2. Канали повинні відповідати Правилам спільноти YouTube, правилам щодо авторського права та правилам щодо монетизації.
  3. Канали, що завантажують відео з водяними знаками або логотипами сторонніх соціальних мереж, неоригінальні відео (наприклад, невідредаговані кліпи з фільмів або телешоу) або відео, які повторно завантажені з каналів інших авторів, не допустять до участі у програмі.
  4. Для участі в програмі не обов'язково, щоб канали зараз брали участь у програмі монетизації на YouTube.
  5. Автори повинні бути старші за вік повноліття у своїй країні/регіоні.

У рамках програми YouTube Shorts Fund канали можуть заробляти від 100 до 10000 доларів США щомісяця, повідомили у компанії. Суми бонусних виплат коригуються залежно від загальної ефективності каналу та того, де перебуває аудиторія.

YouTube планує розширити програму ще на більшу кількість країн у найближчі місяці.

YouTube Shorts Fund – це ще один спосіб, за допомогою якого автори та артисти можуть монетизувати свій контент на YouTube – від реклами до платних цифрових продуктів, мерчандайзингу, брендованого контенту, розповіли у компанії.

“Ми заклали основу для цієї сучасної індустрії заробітку на контенті незалежними авторами понад 14 років тому, коли запустили партнерську програму YouTube – першу бізнес-модель, коли компанія ділиться більшою частиною доходів, одержаних на платформі, із авторами”, – сказав Роберт Кінкл, комерційний директор YouTube.

Усього за останні три роки YouTube виплатив авторам, артистам та медіа-компаніям понад 30 мільярдів доларів США.

Читайте також

Найпопулярніше в YouTube: що дивилися і слухали українці за 2021 рік

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок