Замість диплому – проєкт стартапу. В Україні відкриють новий університет для підготовки ІТ-фахівців

Замість диплому – проєкт стартапу. В Україні відкриють новий університет для підготовки ІТ-фахівців

Замість диплому – проєкт стартапу. В Україні відкриють новий університет для підготовки ІТ-фахівців
Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, фото: УНІАН

У 2022 році в Україні має з’явитися новий університет – SET University, в якому готуватимуть фахівців для ІТ-сфери. Його студенти розроблятимуть стартапи і вчитимуться залучати фінансування інвесторів.

Про це повідомили Міністерство цифрової трансформації та Київська школа економіки, яка є співзасновницею SET University.

За задумом, університет орієнтуватиметься на розвиток умінь, необхідних ІТ-підприємцям. Зокрема студенти вчитимуться писати бізнес-плани, запускати стартапи і залучати фінансування – для цього при SET University створять венчурну студію.

Остаточні напрями навчання університету ще не визначені, але планується, що серед них буде штучний інтелект, data science і кібербезпека. Викладатимуть їх топменеджери українських та іноземних ІТ-компаній. А як дипломну роботу студенти захищатимуть свій проєкт стартапу.

Засновники SET University заявляють, що навчання буде доступним кожному: вступники зможуть підписати угоду, згідно з якою оплачуватимуть навчання відсотком від зарплати протягом кількох років після університету.

Проєкт навчального закладу підтримало і Мінцифри. За словами його очільника Михайла Федорова, щорічна потреба ринку в Україні становить понад 30 тисяч ІТ-фахівців, тоді як фактично за цей час вивчаються близько 20 тисяч.

Читайте також

В Україні з'явиться Президентський університет, де готуватимуть "людей майбутнього". Що це означає

"Амерікан Юніверсіті Київ". У столиці з'явиться американський університет

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок