Один з керівників американського іпотечного стартапу Better.com, звільнив близько 900 своїх співробітників під час відеоконференції. Запис відеодзвінка, завантажений до соцмереж, викликав хвилю критики у глядачів.
Вішал Ґарг, який є засновником та одним з топменеджерів іпотечної компанії Better.com, звільнив близько 15% працівників компанії одночасно, передає BBC.
"Якщо ви берете участь у цьому телефонному дзвінку, ви частина групи якій не пощастило і вас звільнено", — заявив Ґарг під час розмови.
Далі керівник повідомив, що показники продуктивності працівників є недостатніми, а тому він змушений скоротити "робочу силу". Потім він сказав, що співробітники можуть очікувати електронного листа від відділу кадрів з докладним описом пільг і вихідних виплат. Водночас Вішал Ґарг не згадав про 750 мільйонів доларів, які компанія отримала від інвесторів минулого тижня.
Читайте також: Чим витік персональних даних небезпечний для вас і як захистити свої дані в інтернеті
Після публікації відео розмови видання Fortune підтвердило, що саме Ґарг був автором анонімного повідомлення у блозі, де автор звинувачував працівників компанії у недостатній продуктивності. Стиль менеджменту Ґарга також піддавався критиці і раніше: минулого року журнал Forbes отримав копію електронного листа до співробітників, написаного цим самим менеджером. Лист був сформульований у не дуже професійному тоні та містив прямі образи співробітників.
Компанія Better.com займається впровадженням комп’ютерних технологій у процес придбання житла. У цьому її підтримує японський конгломерат Softbank. Вартість компанії оцінюється у 6 мільярдів доларів США.
Читайте також
Тисячі відеодзвінків Zoom потрапили у відкритий доступ
Іспанський політик приймав душ перед колегами під час онлайн-засідання
Zoom планує змішувати віддалений та офісний формат роботи своїх співробітників
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!