У Запоріжжі почали встановлювати головну міську ялинку

У Запоріжжі почали встановлювати головну міську ялинку

У Запоріжжі почали встановлювати головну міську ялинку
Суспільне Запоріжжя

5 грудня на площі Маяковського у Запоріжжі почали встановлювати головну міську ялинку.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного Герман Дубінін.

У Запоріжжі почали встановлювати центральну ялинку
Головна міська ялинка Запоріжжя має вагу близько 5 тонн. Фото: Суспільне Запоріжжя/Герман Дубінін. У центрі Запоріжжя прикрашають головну ялинку

Працівники комунального підприємства "Титан" на 22-метровому металевому каркасі закріплюють гілочки штучної хвої. Вага конструкції становить близько 5 тонн.

Після того, як змонтують каркас, його встановлять над конструкцією фонтану. А вже наступного тижня ялинку прикрашатимуть ілюмінацією.

Що відомо

  • Головну міську ялинку Запоріжжя офіційно відкриють 18 грудня. У вихідні там влаштовуватимуть святкову програму з хореографічними та вокальними номерами й майстер-класами.
  • Цьогоріч у Запоріжжі працюватимуть чотири новорічні локації: на бульварі Шевченка, площі Маяковського, каскаді фонтанів «Райдуга» та проспекті Маяковського. Зокрема, на каскаді фонтанів «Райдуга» облаштують ковзанку. Вона має розпочати свою роботу з 15 грудня.
  • Відкриття головної обласної ялинки та святкового містечка на площі Фестивальній відбудеться 19 грудня. З цього ж дня запорізькі театри планують розпочати покази новорічних вистав, казок та концертів для дітей і дорослих.
  • Запорізькі міська рада затвердила адресний перелік ярмарків з продажу новорічних ялинок на території міста. Цього року ярмарки із продажу живих ялинок і сосен працюватимуть з 1 по 31 грудня.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок