У Польщі затримали російський суховантаж. Що сталося

У Польщі затримали російський суховантаж. Що сталося

Оновлено
У Польщі затримали російський суховантаж. Що сталося
portalmorski.pl

Польські прикордонники затримали у Гданській затоці російський суховантаж. За попередніми даними, капітан та два офіцери були у стані алкогольного сп’яніння і ледь не посадили судно на мілину.

Як повідомляє RMF24, корабель вийшов з литовського міста Клайпеда і мав прибути в порт Гданська, але під ранок 5 грудня звернув з курсу. Екіпаж не відповідав на спроби польських прикордонників зв'язатися з ними. Коли ж останні змогли потрапити на борт, то з'ясувалося, що в крові капітана концентрація алкоголю становила 1 проміле, у двох інших членів екіпажу — 1,5 проміле.

У Польщі затримали російський суховантаж. У чому справа
portalmorski.pl

За даними польського "Морського порталу", йдеться про російське вантажне судно Ruslana, власником та оператором якого є ТОВ "Трансфлот" із Санкт-Петербурга. Воно рухалося зі швидкістю близько 11 вузлів прямо до пляжу на острові Собешево, що приблизно за 10 кілометрів на схід від Гданська. Зазначається, що суховантаж ледь не сів на мілину на березі острова Собешево, але зробив крутий поворот і зайшов на якірну стоянку в порту Гданська. Зараз судно стоїть на рейді у польському місті. Проводиться перевірка.

Згодом Морське управління в місті Гдиня підтвердило затримання російського суховантажного судна.

"Інспектор Державної портової інспекції Морського управління Гдині за сприяння офіцерів прикордонної служби проінспектував судно. На його підставі складено ноту про затримання судна", — йдеться в повідомленні.

Що відомо

  • У травні 2021 року військові США затримали у міжнародних водах Аравійського моря судно без розпізнавальних знаків. На борту виявили зброю російського та китайського виробництва.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок