Волинські волейболістки вибороли перемогу в запорізької "Орбіти"

Волинські волейболістки вибороли перемогу в запорізької "Орбіти"

Волинські волейболістки вибороли перемогу в запорізької "Орбіти"
Фото: Анна Галицька

Спортсменки волейбольного клубу "Волинь-Університет-ОДЮСШ" здобули першість на домашніх іграх п'ятого туру серед жіночих команд "Суперліги-Дмарт", де обіграли запорізьку "Орбіту-ЗНУ-ЗОДЮСШ". Про це Суспільному в телефонному коментарі повідомила тренерка команди Олена Алєксєєва.

Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд в ігровому сезоні 2021-2022 відбувся в обласній дитячо-юнацькій спортшколі в Луцьку 3 грудня. Команди зіграли п'ять партії, де волинянки перемогли у трьох із них з рахунками 25/23, 25/16 та 15/13. У двох партіях рахунок був на користь запорізької команди: 22/25 і 23/25.

Поєдинок двох команд волейболісток завершився із рахунком 3:2 на користь ВК "Волинь-Університет".

У грі зіграли восьмеро спортсменок волинської команди, зокрема Олена Рудик, Юлія Димар, Марина Скрипник, Наталія Ксендзук, Вікторія Даньчак, Анна Артишук, Анастасія Карасьова та Катерина Черкашина. Головним тренером волинської дівочої збірної є Богуслав Галицький – директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Наступний матч п'ятого туру серед жіночих команд "Суперліги-Дмарт" відбудеться в Луцьку 4 грудня, де "Волинь-Університет-ОДЮСШ" зустрінеться з ВК "Полтавчанка-ПНПУ".

Читайте також: "Волинь-Університет" зіграли з житомирськими волейболістками в суперлізі"
На початок