У Зарічному суді Сум почали слухати справу про продаж майна аеропорту за зниженою ціною

У Зарічному суді Сум почали слухати справу про продаж майна аеропорту за зниженою ціною

У Зарічному суді Сум почали слухати справу про продаж майна аеропорту за зниженою ціною
Суспільне Суми

У Зарічному районному суді Сум 3 грудня відбулось підготовче засідання у справі голови ліквідаційної комісії, який, за версією слідства, продав за заниженою ціною майно сумського аеропорту.

Йдеться про події 2018 року, коли Андрій Карпенко без попередньої оцінки та аукціону продав нерухомість Київського державного авіаційного підприємства "Універсал-Авіа", а також фюзеляжі 8-ми гелікоптерів і 4 літаків. Сума завданих збитків, вважають у прокуратурі – близько 3,5 млн грн.

"Він як керівник, голова ліквідаційної комісії майно підприємства, гелікоптери, які перебували на балансі вказаного підприємства, продав за заниженими цінами. А також реалізував приміщення за заниженою ціною і не мало важно, без дозволу власника майна, яким є Міністерство інфраструктури", – говорить прокурор Андрій Шерстюк.

На засіданні адвокат обвинувачуваного зауважила, що цю справу може розглядати Вищий антикорупційний суд.

"Я зі своїм підзахисним ставлю під сумнів, що дана справа дійсно підсудна Зарічному райсуду м. Суми й вважаю, що за даним питанням все ж таки треба встановити підсудність у встановленому законом порядку. Ми вважаємо, що треба звернутися до суду вищої інстанції", – говорить адвокатеса Оксана Сердюк.

Суддя після повернення з нарадчої кімнати залишив справу на розгляді у Зарічному районному суді Сум. Перше засідання по суті призначили на 13 грудня. Сам обвинувачуваний від коментарів після засідання відмовився.

Якщо провину чоловіка доведуть, йому загрожує до 12 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Чиатйте також: "Важко затягнути пасажирських перевізників" - голова облдержадміністрації про аеропорт в Сумах

Вибір редакції

На початок