У Черкасах ще в одному ТРЦ відкрили пункт вакцинації

У Черкасах ще в одному ТРЦ відкрили пункт вакцинації

У Черкасах ще в одному ТРЦ відкрили пункт вакцинації
Суспільне Черкаси

Черкасці, які живуть в мікрорайоні "700-річчя", мають змогу вакцинуватися у торговельно-розважальному центрі "DEPOt". Для зручності містян там відкрили тестовий пункт вакцинації, розповів Суспільному директор міської консультативно-діагностичної поліклініки Владислав Свириденко.

Студентка Галина Веремієнко розповіла: без довідки про щеплення не може проходити навчальну практику від університету.

"Куди не зверталася – всюди потрібна вакцинація. Тому я вирішила, що якщо я зроблю її зараз, це мені не зашкодить", – розповіла дівчина.

У Черкасах ще в одному ТРЦ відкрили тестовий пункт вакцинації
Суспільне Черкаси

Галині сімнадцять років. Аби щепитися, їй потрібен дозвіл батьків. Батько не заперечує. Зауважив: це свідомий вибір доньки.

"Чому б і ні, це потрібно для її здоров'я. І щоб надалі навчання було безпечнішим", – додав пан Михайло.

Ольга Романова отримала дві дози вакцини. Перед щепленням проконсультувалася з лікарем та розповіла про симптоми після першої дози. Жінка розповіла: дещо боїться, проте, додала, усвідомлює, що це потрібно:

"Усі бояться чогось нового, невідомого. Та й емоції відіграють важливу роль. Коли я вакцинувалася перший раз, всюди були новини про Моршин, де не було жодного госпіталізованого, а в Черкасах у знайомих госпіталізувала чотирирічну дитину з коронавірусом. То, звісно, було страшно".

У Черкасах ще в одному ТРЦ відкрили тестовий пункт вакцинації
Суспільне Черкаси

Тестовий пункт вакцинації відкрили для зручності містян, які живуть поблизу ТРЦ, зазначив директор міської консультативно-діагностичної поліклініки Владислав Свириденко.

"Не всі мають змогу приїхати у центри вакцинації в «Любаву» чи в Центр підвищення кваліфікації, тому вирішили спробувати щеплювати і тут", – зауважив він.

У Черкасах ще в одному ТРЦ відкрили тестовий пункт вакцинації
Суспільне Черкаси

Працюватиме пункт вакцинації щоденно, в тому числі і у вихідні, із 11:00 до 19.00 без перерви. Записатися на щеплення можна телефоном.31-94-00

За словами помічника лікаря Антона Канєвського, нині у наявності всі вакцини:

"Вони зберігаються в холодильнику при температурі +4".

Наразі пункт вакцинації діє як тестовий. Якщо кількість охочих щепитися зросте, його зроблять центром масової вакцинації.

Що відомо

  • 7 тисяч 485 щеплення проти коронавірусу зробили на Черкащині за минулу добу, 2 грудня. Про це повідомила керівниця обласного лабораторного центру Людмила Кравченко. Загалом в області повністю щеплені 384 тисячі 354 осіб – це 33 відсотки населення. Першою дозою вакциновані 447 тисяч 886 осіб. Уперше на Черкащину вакцини від коронавірусу доставили 24 лютого.
  • Черкащина із 12 листопада область перейшла у “червону” зону. Забороняється робота закладів громадського харчування, торгових центрів, ринків, магазинів, кінотеатрів, а також проведення масових заходів. Водночас обмеження не діятимуть, якщо 100% працівників вакциновані, а відвідувачі мають ковідний сертифікат, або ж актуальний ПЛР-тест.
  • У Черкаській області вісім закладів (п'ять – "першої хвилі", п'ять – "другої хвилі"), де надають допомогу хворим на COVID-19. Розгорнуто 1 960 ліжок. Із них забезпечені кисневою підтримкою 1 808 ліжок, це 92%, розповіла Суспільному заступниця голови Черкаської облдержадміністрації, яка курує медицину, Лариса Кошова. До цього списку планують додати ще дві лікарні.
  • В області працюють 101 пункт щеплень, 32 центри вакцинації та 25 мобільних бригад.

Авторка Наталія Старинець

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок