Уряд вніс зміни до Порядку тимчасового вилучення посвідчення водія

Уряд вніс зміни до Порядку тимчасового вилучення посвідчення водія

Уряд вніс зміни до Порядку тимчасового вилучення посвідчення водія
Ілюстративне фото: УНІАН

Кабмін на своєму засіданні у четвер, 2 грудня, вніс зміни до Порядку тимчасового вилучення посвідчення водія на транспортний засіб та його повернення.

Тепер особа вважається позбавленою права керування транспортним засобом після набрання законної сили рішенням суду про позбавлення цього права.

Також, в окремих випадках, якщо рішення про адмінправопорушення не прийнято в установлений строк, особа має право отримати продовжити строк тимчасового дозволу на право керування або за заявою повернути тимчасово вилучене.

Що відомо

  • З 28 грудня в українських посвідченнях водія з'явиться нова позначка, яка стосуватиметься керування транспортними засобами лише з автоматичною коробкою передач. Про це повідомив Головний сервісний центр МВС України.
  • В "Укрпошті" повідомили, що з 5 листопада українці можуть отримати поштою водійське посвідчення, замовлене онлайн. Оформити доставку можна в Електронному кабінеті водія, а отримати – в будь-якому відділенні поштового оператора.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок